Żywoty najsławniejszych malarzy, rzeźbiarzy i architektów. Komentarze, tom 2

Okładka książki Żywoty najsławniejszych malarzy, rzeźbiarzy i architektów. Komentarze, tom 2
Gaetano Milanesi Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Cykl: Żywoty Vasariego (tom 8.2) sztuka
sztuka
Żywoty Vasariego (tom 8.2)
Wydawnictwo Naukowe PWN
1988-01-01
1988-01-01
Ireneusz Kania
Vasari renesans artyści

Kupiłem,ten brakujący tom dzieła Vasariego na targu staroci w Bielsku-Białej.Przeczytałem od razu fragment dotyczący Pawła Uccella mojego ulubionego malarza.Miałem też w ręku niewielką książeczkę z 1916 roku wydaną w Poznaniu "Życie mrówek i mrowiska".Ostatecznie nie kupiłem.

Dodaj cytat z książki Żywoty najsławniejszych malarzy, rzeźbiarzy i architektów. Komentarze, tom 2