Zacznij od dziś. Poznaj siebie

Start where you are
poradniki
Anna Rajca-Salata
poradnik ego zmiany zacznij od siebie być sobą rozwój psychologia

"Zacznij od dziś" ta pozycja, z pewnością nie jest tylko zwyczajną książką. Zawiera w sobie wiele pytań, nad którymi czytelnik może nawet dłuższą chwilę się zastanowić.

Autorka chciała, by każdy kto zdecyduje się na jej zakup,już od pierwszych stron poważnie skoncentrował się, czy głębiej zastanowił nad każdą udzieloną przez siebie odpowiedzią.
Otóż jej dzieło miało...

Jedna z tych książek - uzupełnianek, ale jednak z lepszych. Można się rozberać psychologiczne i podjąć jakieś kroki do zmian w sobie. Ładna oprawa wizualna, dobre cytaty.;)

Zacznij od dziś to pierwsza kreatywna książka po którą sięgnęłam. Wszystkie poprzednie wydawały się nie dla mnie, jednak ten egzemplarz okazał się strzałem w dziesiątkę. Najbardziej podobają mi się piękne, kolorowe ilustracje, dodatkowym atutem jest fakt obecności motywujących cytatów i możliwość wykonywania kreatywnych zadań. Ta książka to idealny pomysł na prezent :)

O...

• PORADNIKI