Okładka książki Małe dzieci, wielkie talenty. Rozpoznawanie i wspieranie uzdolnień w wieku szkolnym
Cornelia Nitsch Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Kleine kinder, grosse Talente. Begabungen in Grundschulalter erkennen und fördern
Oficyna Wydawnicza ABA
2008-01-01
2008-01-01
Marcin Dąbrówka
dziecko zdolne pedagogika wychowanie psychologia poradnik
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wspieranie rozwoju dziecka Gerald Hüther, Cornelia Nitsch
Ocena 6,5
Wspieranie roz... Gerald Hüther, Corn...
Okładka książki Zabawy dla maluchów. Różne propozycje dla dzieci w wieku prz Almuth Bartl, Cornelia Nitsch
Ocena 0,0
Zabawy dla mal... Almuth Bartl, Corne...