Makler

Muza
2000-01-01
2000-01-01
8372005508

Książka na początku mnie zniechęciła ,giełda ,finanse ,obligacje to prawie jak czarna magia dla mnie ,język maklera dla potocznego czytelnika okazuje sie niezrozumiały.Na szczęsćie ,pojawia się coś wiecej ,tajemnica ,intryga ,morderstwo i zaczyna wciągać.
"W świecie wielkich pieniędzy stawką bywa życie "

>8/52<

"W świecie wielkich pieniędzy stawką bywa życie "

>8/52<

Z książką tą wiąże się bardzo ciekawa historia. Sama z siebie raczej nigdy nie sięgnęłabym po tą pozycję ;) a jednak przrczytałam ją bo.... książkę znalazłam na ulicy :D a na pierszej stronie oprócz tytułu widniały napisy: "gdy przeczytasz podaj dalej! Nie bądź egoistą! Mam nadzieję że się przyda! Nic nie dzieje się przez przypadek :)" I tym oto sposobem wpadła w moje ręce, a skoro już wpadła, to na pewno nie wypadłaby bez przeczytania :D i co najlepsze spodobala mi sie! I to nawet bardzo :) polecam, po kilju stronach rozkreca się i staje się bardzo wciągająca. Polecam serdecznie! ;)

Dawno nie czytałam żadnej książki tego gatunku i muszę powiedzieć, że Makler zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. To powieść z serii tych, które trudno jest odłożyć, dopóki nie przeczyta się do końca. Autor jest oszczędny w słowach, a mimo to udaje mu się stworzyć klimat napięcia i tajemnicy.

Intrygująca książka z zaskakującym zakończeniem. Trochę miłości, trochę zawikłanych historii, przyjemny, lekki styl. Nie jest rewelacyjna, ale również nie uważam jej za stratę czasu.

Książkę dostałam, w sumie od "tytułowej" osoby:)
Przyznam, że nigdy nie czytałam tego typu książek. Owszem, thrillery były u mnie mile widziane często(m.in. Child, czy Coben). Jednakże tak dobrze odwzorowanej książki-nie czytałam.
Autor naprawdę się postarał, zgłębił temat. Nie wiem czy dobrze na wszystkim się zna, bo sama w tym temacie raczkuję. Jest dosyć sporo terminologii znanej maklerom, ale jest to napisane w taki sposób, że nie męczy czytelnika, jest dosyć zrozumiała w odbiorze.

Książka świetnie przedstawia światek maklerów, grania na giełdzie, prania brudnych pieniędzy. Czyta się z zapartym tchem, zwłaszcza, że akcja nie ustępuje nawet na chwilę, a zakończenie jest znakomitym, zaskakującym zwrotem akcji!

Na pewno sięgnę po drugą książkę tego autora "ostatnia transakcja". Polecam tym interesującym się finansami, jak i osobom chcącym przeczytać dobrą książkę akcji:)

Książkę dostałam, w sumie od "tytułowej" osoby:)

Jeśli fascynuje Cię świat ludzi biznesu,zawodowych konfliktów i mrocznych sekretów to ta książka jest idealną lekturą dla Ciebie.Polecam.

świat biznesu i ogromnych pieniędzy bywa bezwzględny!! Dużo pojęć z zakresu giełdy, których nie rozumiałam, ale nie zakłócały one zrozumienia sensu książki.

Dawno czytałam, ale dobra była. Polecma miłośnikom sensacji!

Dawno czytałam, ale dobra była. Polecma miłośnikom sensacji!

• Seria Galeria
  • Na mojej półce