rozwiń zwiń

Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją

Okładka książki Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją
Christiane Northrup Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Vital
2016-01-01
2016-01-01
Ischim Odorowicz-Śliwa
młodość uroda

Warto przeczytać, dużo wiedzy o zdrowiu kobiety. W książce jest dużo przydatnych rad jak dbać o siebie i swoje zdrowie. Książka dla mnie must have. Zawiera dużą wiedzę o ginekologii, zdrowiu piersi, chorobach kobiet. Brakowało mi wcześniej takiej wiedzy, czasami miałam pytania do ginekologów i nie umieli do końca mi wytłumaczyć albo odpowiedzieć wyczerpująco, ta książka daje mi tę wiedzę.Działa uspokajająco bo wyczerpująco omawia sprawy zdrowia które mogą wywoływać niepokój. Zawiera dużo pomocnych rad z psychologii, żeby pozytywnie wpływać na psychiczne samopoczucie. Ciesze się że kupiłam, polecam!

Dodaj cytat z książki Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją