Sekrety wiecznie młodych kobiet. Boginie nigdy się nie starzeją

Christiane Northrup Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
Ischim Odorowicz-Śliwa
Vital
młodość uroda
zdrowie, medycyna
Ischim Odorowicz-Śliwa
młodość uroda

Warto przeczytać, dużo wiedzy o zdrowiu kobiety. W książce jest dużo przydatnych rad jak dbać o siebie i swoje zdrowie. Książka dla mnie must have. Zawiera dużą wiedzę o ginekologii, zdrowiu piersi, chorobach kobiet. Brakowało mi wcześniej takiej wiedzy, czasami miałam pytania do ginekologów i nie umieli do końca mi wytłumaczyć albo odpowiedzieć wyczerpująco, ta książka...

• Zdrowie
  • Chcę w prezencie
  • Rozwojowe (na przyszłość)
  • Z - Posiadam - Ebooki (Legimi)
  • Niedokończone
  • Chcę przeczytać - ebooki (Legimi)
  • Czeka na półce