Dyskusje o książce Eugenia Grandet

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2024 roku 🙂
 Wierzyliśmy jak nikt Wierzyliśmy jak nikt
4 godz. temu
Pomocy, szukam książki :)
Witam, poszukuję książki młodzieżowej lub nawet dziecięcej, czytanej ponad 8 lat temu, której głównym bohaterem był młody chłopiec. W moich wspomnieniach pojawia się karczma na rozdrożu, gadający kot przy kominku, dziewczynka dokuczająca chłopcu (pamiętam, że zjadła mu śniadanie ;d). Nie jestem pewna ale wydaje mi się też, że bohater ten podróżował statkiem i właśnie...
21 tyg. temu
1 rok temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
Czytamy w weekend
@zaczytanaWłaśnie wypożyczyłam z biblioteki. Znajoma czytała i mi gorąco polecała. Czeka sobie w kolejce na półce do przeczytania w najbliższych dniach. Aktualnie czytam    999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz 999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (KWIECIEŃ 2019)
Wymienię/Sprzedam: (większość w przedziale cenowym 10-15zł)  Przyjaciółka z młodości  Taniec szczęśliwych cieni  Wyścig śmierci  Monument 14. Odcięci od świata  Ocaliła mnie łza  W cieniu Pałacu Zimowego
4 lata temu
Pokazuje 6 z 14