Klinika dla pluszaków. Pomocnik doktora

literatura dziecięca
9788328111929
Adrianna Zabrzewska

MaleWielkieKsiazki.blogspot.com
Kolejna "telewizyjna książka" w naszej biblioteczce. Tym razem ulubiona doktor Dośka, lekarz zabawek.
Bardzo dobry pomysł, by trochę rozładować oglądanie bajek w telewizji, nie tracąc przy tym kontaktu z ulubionym bohaterem. :)
Sama opowieść o zagubionym słoniku okazała się do tej pory nieznana, co wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie....

• Czytam dzieciom
  • Dla dzieci i nie tylko
  • Biblioteczka moich maluchów

Dodaj cytat z książki Klinika dla pluszaków. Pomocnik doktora