Redemptive

Jay McLean Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Combative (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
Combative (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
angielski
Romantic Suspense

Książka ta miała być kontynuacja tomu pierwszego, a tu .... dziwny zabieg ze strony autorki, czy będzie ciąg dalszy, który wyjaśni wszystkie wątki zarówno tej historii, jak i z tomu pierwszego?

Na półkach: , , , , , ,

Drugi tom zaplątanej serii Combative.

Po pierwszym tomie 'Combative' i historii Madison i Kya miałam w głowie totalny bałagan i naprawdę nie wiedziałam co mam myśleć. Naturalną koleją rzeczy było myślenie, że w kolejnym tomie uzyskam sporo odpowiedzi, a tu co? Kilka odpowiedzi i milion nowych pytań.

Drugi tom to historia Bailey i Nate'a DeLuca. Kim jest Bailey? I jaki ma...

• Zaczęte serie
  • Brak