Drzewo asyryjskie. Średnioperski poemat i jego partyjska geneza

Okładka książki Drzewo asyryjskie. Średnioperski poemat i jego partyjska geneza
Kinga Paraskiewicz Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Księgarnia Akademicka
2007-01-01
2007-01-01
Starożytność Persja Iran Partowie Literatura średnioperska Iran przedmuzułmański Orientalistyka Iranistyka

Okładka książki Essays in the History of Languages and Linguistics. Dedicated to Marek Stachowski on the Occasion of his 60th Birthday José Andrés Alonso de la Fuente, Zbigniew Babik, Uwe Bläsing, Vít Boček, John Considine, Andrii Danylenko, Bernhard Diensberg, Przemysław Dębowiak, Setsu Fujishiro, David L. Gold, Elżbieta Górska, Juha Janhunen, Henryk Jankowski (językoznawca), Bayarma Khabtagaeva, Abdulhakim Kilinç, Jenő Kiss, Michael Knüppel, Corinna Leschber, Anatoly Liberman, Aleksandar Loma, Tomasz Majtczak, Elżbieta Mańczak-Wohlfeld, Galina Miškiniene, Michał Németh, Norbert Ostrowski, Kinga Paraskiewicz, Iwona Piechnik, Andrzej Pisowicz, Dariusz Rafał Piwowarczyk, Barbara Podolak, Marzanna Pomorska, Luciano Rocchi, Volker Rybatzki, Klaus Röhrborn, Kenneth Shields, Mirosław Skarżyński, Magnús Snædal, Wojciech Sowa, Kamil Stachowski, Olaf Stachowski, Stanisław Stachowski, Giovanni Stary, Kamilla Termińska, Jerzy Tulisow, Piotr Tylus, Mateusz Urban, Alexander Vovin, Jadwiga Waniakowa, Hubert Wolanin, Robert Woodhouse, Emine Yilmaz, Peter Zieme, András Zoltán, Mehmet Ölmez
Ocena 0,0
Essays in the ... José Andrés Alonso ...
Okładka książki Z ziemi perskiej do Polski. Wybór tekstów Franciszek Machalski, Kinga Paraskiewicz, Krzysztof Paraskiewicz
Ocena 0,0
Z ziemi perski... Franciszek Machalsk...