Kup teraz - 3 oferty w cenie od 14.26 zł do 17.92 zł

Sylwester Kowalski Wydawnictwo: Media Group Consulting poradniki
Media Group Consulting
poradniki
2015-07-28

Poprzez połączenie muzyki, spokojnego głosu i aktywności mięśni pomaga wyciszyć ciało i umysł.

Ciągłe kłopoty z zasypianiem, drżenie rąk, kołatanie serca a co za tym idzie zdiagnozowana nerwica to coś czego nie życzę najgorszemu wrogowi. Odkąd odkryłam trening autogenny połączony z długimi relaksującymi spacerami lub inną aktywnością w zupełności wystarczają. Polecam każdemu z podobnymi problemami

• Aaa
  • Kolejka 1