Tam gdzie pieprz rośnie

Smashwords Edition
Indie kuchnia Mumbaj dziennik podróże jedzenie
literatura podróżnicza
Indie kuchnia Mumbaj dziennik podróże jedzenie

“Tam gdzie pieprz rośnie” to kolejny przykład dziennika-bloga z podróży po Indiach przekształconego na książkę. Autor przemierza Indie, zatrzymując się m.in. W Delhi, Mumbaju, Kalkucie czy Munnarze i próbując nomen omen “od kuchni” poznawać indyjską kuchnię. Kroi warzywa, wraz z innymi miota się po kuchni próbując być pomocnym i robiąc jednocześnie notatki, podpatruje. Nie...

• 2017- przeczytane
  • Indie