Słodkie opętanie

J. Daniels Wydawnictwo: Pascal Cykl: Słodkie opętanie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Sweet Addiction
Słodkie opętanie (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Skowron

Całkiem niezła.

Dylan, dziewczyna po przejściach. Ma własną cukiernię, która zaczyna cieszyć się powodzeniem, wystarczającym aby dobrze żyć, jednak nie tak dobre aby było stać ją na nowy samochód. Posiada tylko Sama, starą furgonetkę przeznaczoną głównie do przewożenia wypieków. Na ślubie swojego eks, dla którego piekła tort, chciała się zabawić i jej się to udało. Przystojny Reese i ona...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

ani nie ściskało, ani nie usypiało :)

Wspaniała pozycja na poprawę humoru. Lekka, przyjemna i pisana z humorem. Książka mogłaby być doskonałym scenariuszem do komedii romantycznej.
Jest słodko, jest miło, jest erotycznie czyli doskonała mieszanka na jesienny wieczór pod kocem :)

Słodkie jak pączek z dziurką i tak samo mało pożywne

Świetna książka przy której można się zrelaksować, taka akurat na umilenie popołudnia ;)

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Daniels. Jestem pozytywnie zaskoczona. Książka ciekawa, z dużą dawką humoru i erotyki, która wplątana w różne komiczne sytuacje nie jest tak ciężka jak inne tego typu erotyki. Główna bohaterka wyszczekana, nie dająca sobie w kaszę dmuchać. Polecam. Lekka szybko się czyta

Bardzo fajna, lekka, pełna pikantnych scen powieść erotyczna. Nie oczekujmy po tej książce, że będzie to literatura górnych lotów, ale bardzo mile ją wspominam. Książka na jeden wieczór, warto ją przeczytać. Polecam

Miło spędziłam czas przy tej książce

Świetna. Główna bohaterka- rewelacyjna, i ten jej cięty język. Może trochę przewidywalna, ale świetnie się ją czyta. Można się pośmiać i odstresować. Polecam

Dyskusje

• 2018