Słodkie opętanie

Okładka książki Słodkie opętanie
J. Daniels Wydawnictwo: Pascal Cykl: Słodkie opętanie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2014-05-02
Agnieszka Skowron

oczywiście nie jest to książka, którą nazwała bym wybitną,
Jednak Bardzo dobra książka, spełniająca wymagania książek, które kupujemy po tytułach i okładkach.
Wiadomo przecież że nie zakupiłam jej po to aby rozstrzygać losy świata, lub żeby nauczyć się fizyki kwantowej.
Zadanie spełniła,
Na półce zostaje, bo może za kilka lat zacznę czytać książki od początku. ;)
Polecam miłośnikom tematu miłe czytadełko i pozdrawiam

oczywiście nie jest to książka, którą nazwała bym wybitną,
Zadanie spełniła,
Na półce zostaje, bo może za kilka lat zacznę czytać książki od początku. ;)
Polecam...

Całkiem niezła.

Całkiem niezła.

Dylan, dziewczyna po przejściach. Ma własną cukiernię, która zaczyna cieszyć się powodzeniem, wystarczającym aby dobrze żyć, jednak nie tak dobre aby było stać ją na nowy samochód. Posiada tylko Sama, starą furgonetkę przeznaczoną głównie do przewożenia wypieków. Na ślubie swojego eks, dla którego piekła tort, chciała się zabawić i jej się to udało. Przystojny Reese i ona to połączenie dynamiczne. Po szybkim numerku w toalecie myślą że się już nigdy nie spotkają. Ale było im tak dobrze, że spotykają się znów, i znów i znów… Ona wmawia sobie że to tylko seks, on nic nie mówi na głos lecz od początku nie traktuje jej jak tylko dziewczynę od seksu. Przyjaciele od początku mówią jej że on ją kocha naprawdę a ona jego lecz ona nie może uwierzyć że tak może być naprawdę i wmawia sobie i wszystkim w koło, że to tylko szybkie numerki lecz sama w to nie wierzy. Akcja się kręci, za każdym razem gdy się spotykają nie mogą na siebie nie paść. Jednak pewnego dnia po włamaniu do jej mieszkania, i wspaniałej nocy z wyznaniami ona przychodzi do niego do biura i usłyszała jak on drażnił się z kolega że to nic więcej. Szła w tedy aby mu na serio wyznać miłość jednak usłyszała słowa których nie powinna usłyszeć. A raczej usłyszała fragment nie całą rozmowę. Gdyby poczekała i usłyszała całą rozmowę dowiedziała by się że on ją kocha i przyznaje się też przed kolegami. Jednak ona zerwała z nim kontakt, katowała siebie brakiem kontaktu z nim i tak do ślubu jej przyjaciółki. Tam razem z Reesem była świadkową. I stało się uczucie wygrało pogadali z sobą szczerze i przyznali się że to nie był tylko seks a prawdziwe uczucie, którym w dalszym ciągu siebie darzą. Książka kończy się romantycznymi oświadczynami…

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wspaniała pozycja na poprawę humoru. Lekka, przyjemna i pisana z humorem. Książka mogłaby być doskonałym scenariuszem do komedii romantycznej.
Jest słodko, jest miło, jest erotycznie czyli doskonała mieszanka na jesienny wieczór pod kocem :)

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Daniels. Jestem pozytywnie zaskoczona. Książka ciekawa, z dużą dawką humoru i erotyki, która wplątana w różne komiczne sytuacje nie jest tak ciężka jak inne tego typu erotyki. Główna bohaterka wyszczekana, nie dająca sobie w kaszę dmuchać. Polecam. Lekka szybko się czyta

Bardzo fajna, lekka, pełna pikantnych scen powieść erotyczna. Nie oczekujmy po tej książce, że będzie to literatura górnych lotów, ale bardzo mile ją wspominam. Książka na jeden wieczór, warto ją przeczytać. Polecam

Świetna książka przy której można się zrelaksować, taka akurat na umilenie popołudnia ;)

Słodkie jak pączek z dziurką i tak samo mało pożywne

Słodkie jak pączek z dziurką i tak samo mało pożywne

ani nie ściskało, ani nie usypiało :)

ani nie ściskało, ani nie usypiało :)

Ubawiłam się czytając książkę o Reese i Dylanie. Jest naprawdę ciasteczkowo...

Ubawiłam się czytając książkę o Reese i Dylanie. Jest naprawdę ciasteczkowo...

J. Daniels Słodkie opętanie Zobacz więcej