W krainie groteski. Problemy satyry galicyjskiej drugiej połowy XIX w.

Okładka książki W krainie groteski. Problemy satyry galicyjskiej drugiej połowy XIX w.
Stanisław Frybes Wydawnictwo: Ossolineum językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Ossolineum
1979-01-01
1979-01-01
literaturoznawstwo nauka o literaturze literatura historia literatury Galicja satyra groteska
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Powstanie Styczniowe 1863-1864. Wrzenie, Bój, Europa, Wizje. Ryszard Bender, Krzysztof Dunin-Wąsowicz, Stanisław Frybes, Krzysztof Groniowski, Zdzisław Grot, Sławomir Robert Kalembka, Irena Koberdowa, Eligiusz Kozłowski, Janina Leskiewiczowa, Bogusław Mansfeld, Jan Prosnak, Franciszka Ramotowska, Jerzy Skowronek, Wiktoria Śliwowska, Zbigniew Stankiewicz, Henryk Wereszycki, Andrzej Wroński, Jerzy Zdrada
Ocena 8,0
Powstanie Styc... Ryszard Bender, Krz...