Nowe przygody Bolka i Lolka. Domowi odkrywcy

Leszek K. Talko Wydawnictwo: Znak opowiadania, powieści dla dzieci
Znak
opowiadania, powieści dla dzieci

Na półkach: , , , ,

Każdy z nas zna dwóch niesfornych chłopców Bolka i Lolka. Ta ponadczasowa bajka zachwycała i nadal zachwyca dzieci i nieco starszych widzów. Kiedyś wychowali się na niej nasi rodzice, a dziadkowie kątem oka spoglądali na wyświetlacz telewizora, z ciekawością obserwując kolejne zmagania dwóch urwisów. Nasi ulubieni bohaterowie Bolek i Lolek na kartach książki Domowi odkrywcy...

• 2020 papierowe
  • Dla dzieci, Poziom 0