Ocal mnie

Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Sea Breeze (tom 3) literatura obyczajowa, romans
While it lasts
Data 1. wydania:
2013-08-06
Pascal
While it lasts
Sea Breeze (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2016-08-03

"Ocal mnie" to klasyczny romans z mało skomplikowaną historią w tle. Główni bohaterowie mają swoje problemy, z którymi mierzą się, pomagając sobie nawzajem i zakochując się w sobie. Jest to opowieść do przeczytania w jeden wieczór, jednak nie wzbudziła u mnie żadnych skrajnych emocji. Nie była przesadnie ciekawa, wzruszająca ani zabawna. Mimo tego pewnie z chęcią zajrzę do...

24 / 2020

Książki tej autorki czyta się szybciutko i przyjemnie. Bohaterzy są młodzi, sexowni i wytrwali. A miłość nie zna granic.

Na półkach: , , , ,

Ona straciła swoją miłość. On pogubił się w życiu. Czy uratują siebie nawzajem?
Cage, pożeracz damskich serc, nie wie, co to prawdziwa miłość. Jego życie to ciągła zabawa, dziewczyny na jedną noc, alkohol... do czasu, gdy zostaje zatrzymany za jazdę samochodem po kilku drinkach. Żeby odpracować winę i utrzymać stypendium najlepszej szkoły dla koszykarzy, wyjeżdża na wieś...

Kolejna udana historia pani Glines. Przystojny payboy musi się resocjalizować na farmie, żeby zapobiec karze więzienia. Nie dziwi więc wybranie pracy na świeżym powietrzu. Chociaż dla tego chłopaka to dość mocna kara, do czasu poznania dziewczyny (jak zwykle;-)). W taki sposób zostały postawione skrajne zasady: wierność, szacunek, stałość, bezpieczeństwo wobec imprezowania,...

Super książka 😍 polecam.

Pochłonęłam tą książkę w mgnieniu oka. Ciekawa historia, która zawiera wiele zwrotów akcji. Uwielbiam!

Cage i Eva, poznają się na farmie jej surowego ojca, gdzie Cage odbywa karę za jazdę po pijaku. I oczywiście zakochują się w sobie.

Cóż mogę rzec.......... Fantastyczna książka 😘 jak zaczniesz czytać to modlisz się o to , aby nikt Ci nie przeszkadzał i wszyscy dali święty spokój 😏😉. Polecam BARDZO BARDZO BARDZO 😉

Dyskusje

1 382
  • E-book
  • Chcę w prezencie
  • 2019
  • 2017
  • New Adult

Dodaj cytat z książki Ocal mnie