Królewna Śnieżka

Okładka książki Królewna Śnieżka
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wilga Seria: Bajki Rozkładanki interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
12 str. 12 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Bajki Rozkładanki
Wilga
2008-01-01
1991-01-01
12 min.

Książeczkę otrzymałam w prezencie od Św. Mikołaja w wieku 6 lat i do dziś ją posiadam (wydanie z 1998 roku). Oprócz tytułowej "Królewny Śnieżki" znajdziemy w niej również inne opowieści z różnych stron świata np. "Mądralinka", "Piękna i bestia", "Mała syrenka"... Książka została wydana na śliskim, dość grubym papierze i w twardej oprawie. Każdą bajkę zdobią przepiękne ilustracje, dzięki czemu czyta się je z jeszcze większą przyjemnością.
Wspaniałe wspomnienie z dzieciństwa ;)

Dodaj cytat z książki Królewna Śnieżka