Odchodząc od NIE

biznes, finanse
2004-01-01
8320814812
konflikt negocjacje

Bardzo dobra książka. Szczególnie podobało mi się metoda opisana jako "pójście na galerię" oraz strategia przełamywania.
Jak przekształcić "Nie" swojego oponenta-partnera we wspólne "TAK".

Moim zdaniem odrobinę lepsza od "Dochodząc do tak", lepiej mi się ją czytało, język jak w przypadku pierwszej części "Biblii negocjacji" bardzo przystępny, bogactwo przykładów.

Można to uznać za poszerzoną i uzupełnioną wersję książki, którą Ury napisał razem z Fisherem

Przystępnie napisana, do przeczytania dla każdego, kto uważa konflikt za przeszkodę w funkcjonowaniu międzyludzkim. Zupełnie zmienia podejście do konfliktu.

Druga cz Biblii negocjacji, pozycja którą należy przeczytać po "dochodząc do tak"

Krótko mówiąc - jest to "Biblia" każdego kto zajmuje się, interesuje się tematyką negocjacji, mediacji czy facylitacji.

• Biznes
  • Do kupienia