Origami. Papierowe cudeńka

Marcelina Grabowska-Piątek Wydawnictwo: Siedmioróg hobby
Siedmioróg
hobby
2013-01-01

We współczesnym świecie, w Polsce nie przywiązujemy zbytniej uwagi na takie zajęcie, jak tworzenie origami.
Większość ludzi uważa, że jest to po prostu czasochłonne hobby, które ani nie jest kosztowne ani nie wymaga dużych umiejętności.

Jednak sztuka składania origami sięga początku roku 700. Po raz pierwszy wykształciła się w Chinach, ale doskonalona w Japonii rozwija...

Jest to publikacja, która pomoże w opanowaniu podstawowych technik origami i wprowadzi maluchy w cudowny świat tej wywodzącej się z Japonii sztuki składania papieru. W książce znajdują się propozycje wykonania nieskomplikowanych modeli, posegregowane w pięciu kategoriach, tj. Dekoracje, Ozdoby, Samoloty, Zabawki, Zwierzęta. Maluchy będą mogły więc pokusić się np. o...

Dodaj cytat z książki Origami. Papierowe cudeńka