Hardcore. Nowe życie i miłość

Dom Wydawniczy Rafael
rap nawrócenie Bóg miłość życie świadectwo
religia
rap nawrócenie Bóg miłość życie świadectwo

Warto przeczytać. Świadectwa ludzi, którzy dużo złego doświadczyli i też wyrządzili i mimo to nie zostali odrzuceni przez Boga.

Poruszyła mnie najbardziej pierwsza i ostatnia historia. Dają do myślenia!

Zjawisko rapu chrześcijańskiego było mi całkowicie obce, aż do lipca tego roku. Sytuacja ta całkowicie zmieniła się podczas Światowych Dni Młodzieży, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Właśnie wtedy wzięłam udział w pierwszym w swoim życiu koncercie raperskim, i to chrześcijańskim, i to częściowo po francusku, stanowczo jest co wspominać. To wydarzenie wywarło na...

• PRIORYTET
  • 2015-2018
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Biografia/Autobiografia/Pamiętnik
  • Biografie, pamiętniki, wspomnienia, wywiady, listy, świadectwa
  • +
  • Mlodziezowe