Into the Light

Okładka książki Into the Light
Aleatha Romig Wydawnictwo: Thomas & Mercer Cykl: The Light (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2016-06-14
angielski
sekta porwanie dominacja

Okładka książki Dark Fairy Tales Celia Aaron, T.M. Frazier, Karina Halle, Natasha Knight, Cora Reilly, C.J. Roberts, Aleatha Romig, Sierra Simone, Marley Valentine, Skye Warren, Willow Winters
Ocena 7,0
Dark Fairy Tales Celia Aaron, T.M. F...
Okładka książki One More Step Amy Daws, B.B. Easton, LK FARLOW, K.L. Grayson, Colleen Hoover, Devney Perry, Aleatha Romig, Emma Scott, S.M. Soto, Tijan
Ocena 4,7
One More Step Amy Daws, B.B. East...

Rewelacja, zresztą jak wszystkie książki tej autorki.
Polecam.

Pióro Aleathy Romig albo się kocha, albo nienawidzi. Autorka ma specyficzny język, często długie monologi oraz wszechobecne opisy przyrody czy architektury.
Ale potrafi też zaskakiwać, jej książki zawsze się wyróżniają i intrygują.
I "Into the Light" właśnie taka jest. Autorka podjęła tutaj temat sekty i jej odizolowanego środowiska, w świetny sposób ukazała manipulację...

Fenoment!! Jak czytam książki tej autorki to czują się jak zahipnotyzowana, wiele książek i wielu autorów mnie wciągnęło, ale nikt nie przebije twórczości Aleathy! Jak zawsze styl, opisy akcji, otoczenia, charakterystyka ludzi, to jest coś pięknego! Nie do pokonania i NAJLEPSZA!!!

Sara Adams budzi się niewidoma i nie może sobie przypomnieć najbardziej podstawowych informacji o swoim życiu, ale jej ciemność wydaje się być błogosławieństwem, kiedy odkrywa grozę Światłości.

Stella Montgomery prowadzi śledztwo dotyczące niebezpiecznych ulic Detroit, gdzie zauważyła niepokojący trend: znikają młode kobiety. Kiedy znika jej najlepsza przyjaciółka,...

Wow rewelacja!!!

Na półkach: , , , , , ,

Nie wiem jak miałabym opisać po skrócie fabułę bez wielkich spoilerów, więc powiem tylko, że:

Ta Światłość nie jest z typu tych światełek na końcu tunelu, które prowadzą cię do wyjścia. Ta Światłość to światło, które cię pochłonie i nie wskaże drogi do wolności.

Poniżej możliwe !!!! SPOILERY !!!!

Into the Light zrobiło na mnie naprawdę duże wrażenie. To moja pierwsza...

Na półkach: , , , ,

Jest to jedna z niewielu książek, które pozostawiają mnie z niedosycie. Ale od czego mamy drugą część, prawda ? :)
No muszę przyznać, że to byłą ostra jazda przez całą książkę, piętrzyły sie tajemnice, miałam milion pytań i żadnych odpowiedzi.
Wiedziałam, że Aleatha nie zawiedzie, jest jedną z najlepszych autorek, które potrafią tak zakręcić czytelnika, że choćby chciał...

Na półkach: , , , ,

Tą pozycją autorka udowadnia, że nie daje się zaszufladkować. Ta seria jest całkiem inna od dwóch pozostałych, bardziej z pogranicza thrillera romantycznego niż dark erotic. Porusza bardzo ważny temat sekty i metod, jakie mogą stosować, aby manipulować swoimi wyznawcami, ale to autorka tak naprawdę w mistrzowski sposób manipuluje czytelnikiem, robiąc mu takie pranie mózgu,...

• E-book
  • 2017