Jeden za drugim

Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 5) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
One by one
kryminał, sensacja, thriller
Thriller
2056 ocen 259 opinii

2056 ocen

Chyba najsłabsza w całym cyklu. Temat niby nowy, ale podany przeciętnie. Zakończenie takie sobie. Nie wiem czemu autor każe się dziwić ludzkiej naturze. Przecież już za czasów Chrystusa, odbyło się takie głosowanie. Tłum wołał "Ukrzyżuj Go".

Trochę oklepany temat, ale czytało się jak zawsze przednio :)

Na półkach: , , , , , ,

Cokolwiek napiszę to zbyt wielki spojler, także poprzestanę na tych trzech literach.

WOW!!

Gdy mam kryzys czytelniczy i żadna książka którą zaczęłam mi nie idzie zwracam się do w kierunku Chrisa Cartera aby się przełamać.
Książki Cartera to nie literatura wysoka. To są świetne thrillery, które mimo stylistycznych mankamentów i robienia z głównego bohatera nadczłowieka są świetnie napisane. Trzymają w napięciu, czyta się je gładko. Skupione są w wokół...

Nie ukrywając, jest to jedna z moich ulubionych pozycji tej serii. Akcja niezwykle rozbudowana i wciągająca, powoduje że trudno, jest się oderwać od lektury. A emocje? W tym przypadku mamy tu mieszankę wybuchową! Kto sięgnie po tą pozycję, z pewnością się nie rozczaruje dokonanym wyborem.

Książki pióra Chrisa Cartera o detektywie Robercie Hunterze do łatwych nie należą. To pozycje dla osób o stalowych nerwach. " Jeden za drugim" to mocny, brutalny, makabryczny kryminał gdzie autor drobiazgowo opisuje wszystkie morderstwa. Oczywiście są one bardzo brutalne, drastyczne i szokujące. Kto się za nimi kryje? Jaki psychopata jest w stanie przygotowywać się...

Uwielbiam cały cykl z Robertem Hunterem. Kolejny tom cyklu i nadal sztosik. Jestem zakochana i gorąco polecam wszystkim którzy uwielbiają kryminały/thrillery

Książka wybitna, zresztą jak cały cykl. Długotrwała forma autora robi wrażenie. I może kluczem do powodzenia, że Carter nie ogranicza się do jednego sprawdzonego modelu. W każdej części jest coś nowego, coś ożywczego.

Bardzo słaba, płytka, rozczarowująca. Kiepsko poprowadzona akcja. Wyróżnia się tylko dawką przemocy, ale ta przemoc też nie robi zbyt wielkiego wrażenia.

Przerażające zbrodnie i wyścig z czasem.

Dyskusje

2 558