Diamenty

2016-01-21
2016-01-21
Maciej Markiewicz
diamenty RPA Afryka De Beers biżuteria

Sama książka zasługuje na znacznie wyższą ocenę niż 6/10, ale dwa duże minusy dla wydawnictwa - wydawanie literatury faktu sprzed 15 lat jest lekko niepoważne (Tak, oryginalna książka wyszła w 2001 r., o czym oczywiście w opisie ani słowa, sugeruje wręcz, że to coś aktualnego), a dodatkowo samo wydanie jest wyjątkowo niechlujne jak na książkę z ceną okładkową 69 zł (strony pozamieniane kolejnością, masa literówek czy wręcz pozostałości po redakcji).

Dodaj cytat z książki Diamenty