Atlas anatomii palpacyjnej Tom 1 Szyja, tułów i kończyna górna Wydanie 2

Okładka książki Atlas anatomii palpacyjnej Tom 1 Szyja, tułów i kończyna górna Wydanie 2
Serge Tixa Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
2016-01-01
2016-01-01
9788320035315
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Atlas zabiegów stawowych w osteopatii kończyn Bernard Ebenegger, Serge Tixa
Ocena 0,0
Atlas zabiegów... Bernard Ebenegger, ...
Okładka książki Napięcia mięśniowe. Od diagnostyki do leczenia Gilles Peninou, Serge Tixa
Ocena 0,0
Napięcia mięśn... Gilles Peninou, Ser...