Dzieje Brandenburgii-Prus. Na progu czasów nowożytnych 1500-

Okładka książki Dzieje Brandenburgii-Prus. Na progu czasów nowożytnych 1500- Andrzej Kamieński, Bogdan Wachowiak
Okładka książki Dzieje Brandenburgii-Prus. Na progu czasów nowożytnych 1500-
Andrzej KamieńskiBogdan Wachowiak Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Historia Prus powieść historyczna
powieść historyczna
Historia Prus
Wydawnictwo Poznańskie
2001-01-01
2001-01-01
8371771959
Niemcy Prusy Brandenburgia historia Niemiec historia Prus

Okładka książki Źródła do kaszubsko-polskich aspektów dziejów Pomorza zachodniego do roku 1945, Tom I, Pomorze Zachodnie pod rządami książąt plemiennych i władców dynastii Gryfitów (990-1121-1637-1648/1653) Zygmunt Szultka, Bogdan Wachowiak
Źródła do kasz... Zygmunt Szultka, Bo...
Okładka książki Dzieje Słupska Józef Lindmajer, Teresa Machura, Józef Spors, Bogdan Wachowiak
Dzieje Słupska Józef Lindmajer, Te...
Okładka książki Prusy w okresie monarchii absolutnej (1701-1806) Andrzej Kamieński, Grzegorz Kucharczyk, Dariusz Łukasiewicz, Zygmunt Szultka, Bogdan Wachowiak
Prusy w okresi... Andrzej Kamieński,&...