Zioła i zdrowie

poradniki
8390002060
Bohdan Mendel
Zioła ziołolecznictwo fitoterapia witaminy zdrowie

Bardzo dobra książka! Dużo informacji na temat poszczególnych ziół. Poparte badaniami autorów. Widać, że włożyli dużo pracy w napisanie książki. Kuracje i przepisy na mieszanki ziołowe są dokładnie opisane. Nie zabrakło również barwnych ilustracji roślin. Polecam miłośnikom fitoterapii i medycyny naturalnej.

• 2018
  • Dieta i rozwój
  • Ziółka (w tym herbata)

Dodaj cytat z książki Zioła i zdrowie