A Fighter's Desire: Part One

Okładka książki A Fighter's Desire: Part One
L.P. Dover Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Gloves Off (tom 0.5) literatura piękna
literatura piękna
Gloves Off (tom 0.5)
Kindle Edition
2014-07-28
Data 1. wydania:
2014-07-28
angielski

Może i fajna historia ale durne zakończenie....nie czytam po to żeby na koniec okazało się dziewczyna kochając innego zabawiła się z innym i choć kocha ich obu jak sama twierdzi idzie do tamtego . To co historia jest jak sie zabawić i odejść ? Sorry ale dla mnie durne może dla innych nie . ..stąd moja ocena

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1907

Pierwsza część serii Gloves Off. Książka z wojownikami MMA .Bracia Ryley i Camden Jameson są znani z ringu jako agresywni i namiętni identyczni bliźniacy. Jedyną rzeczą która ich różni jest blizna. Mają nawet wspólne kobiety, tylko dlatego, że może. Kiedy widzą Ashleigh Warren, oboje chcą ją najpierw, wymyślają plan, którego nie może odmówić. Za rzut monetą jeden z nich dostaje ją pierwszy.

Ta książka to tragedia. Nie zabawna, bez sensownej fabuły... nic a nic w niej nie znalazłam.

Dodaj cytat z książki A Fighter's Desire: Part One