Załącznik

Data 1. wydania:
2011-04-14
9788327620736
Magdalena Słysz
odmiana losu poszukiwanie sensu życia relacje damsko-męskie samotność uczucie
Inne

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

O miłości, która zrodziła się z czytania cudzych maili

Link do recenzji

5730 633 406

Fajna, lekka lektura. Nic specjalnego, po prostu coś przy czym można się wyłączyć.

"Załącznik" jest książką w, której mało się dzieje.
Właściwie przez większość książki są, to opisy, wspomnienia, e-maile i mało dialogów. Jest raczej tak zwyczajnie choć fabuła jest ciekawa.
Przez większość tej historii zwyczajnie się nudziłam czytając.
Trudno mi ją ocenić bo pomimo "wlekącej" się treści, to po zakończeniu wcal nie żałuję, że po nią...

Niedawno obchodziliśmy święto zakochanych, więc i dzisiejsza książka będzie o miłości. Rainbow Rowell poznałam dzięki "Eleonorze i Parkowi" - młodzieżowej powieści, historii dwójki zakochanych nastolatków. Kiedy jakiś czas później natrafiłam w bibliotece na inną jej książkę, postanowiłam dać jej szansę i sprawdzić czy i w dorosłej powieści wypadnie ona dobrze. I tak właśnie...

Na półkach: , , , ,

Ksiazka jest tak miła jak jej główny bohater. Team Lincoln! Polskie wydanie ma sporo literówek, a sama opowieść wciąga bardziej niż się spodziewałam po opisie i okładce. Polecam!

Urocza i spokojna – to dwa słowa, które chyba najlepiej opisują tę książkę. Od początku fabuła „Załącznika” rozwija się dość wolno, na początku wręcz trochę się nudziłam, ale nie na tyle, żeby stracić zainteresowanie książką. Nie ma tu zaskakujących zwrotów akcji, ani nadmiaru dramatów – jest samo życie. W książce poznajemy życie Lincolna, który o dziwo nie jest badboy’em,...

Zwyczajnie lekka, przyjemna książka, na początku się lekko dłuży, ale ogólnie czyta się dobrze. Często bawi i poprawia nastrój.

Polecam: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4880122/wspollokatorzy - w podobnym klimacie.

Początek jest dość nudny i trzeba go po prostu przebrnąć, za to sam środek jest mega ciekawy - z 4 godziny nie mogłam oderwać sie od tej książki. Styl pisania jest bardzo nie typowy ale ciekawy, szybko i dobrze się go czytało. Za to koniec jest lekko rozczarowujący. Po prostu jakby brakowało pomysłu na zakończenie i sklecenie tego razem. Nadal ta książka bardzo mi sie podobała

Książka napisana dobrym językiem, przez co szybko i przyjemnie się ją czyta.

Bohaterów polubiłam, chociaż za dużo o nich nie wiemy. Podobała mi się relacja między Beth i Jennifer.

Fabuły jak dla mnie to tu nie ma za dużo, książka raczej jest monotonna, a momentami nawet nudnawa. Pomysł był dobry, ale wykonanie już niestety trochę gorsze.

Książkę poleciłabym przeczytać,...

Nudnawka, nic specjalnego, niestety ale spodziwałam sie po autorce więcej... Inne jej ksiażki są lepsze.

Jakiego zakresu obowiązków spodziewalibyście się od kogoś dzierżącego tytuł "administratora bezpieczeństwa danych"? Z pewnością nie tego uwzględniającego naruszanie waszej prywatności, prawda? Lincoln niezbyt dobrze czuje się musząc czytać cudze maile, ale cóż - sam sobie tego zadania nie wybrał. Problem zaczyna się, gdy mężczyzna natrafia na korespondencję dwóch kobiet:...

1 644
    1 328