Jej wysokość Zosia

Okładka książki Jej wysokość Zosia
Zuzanna Naczyńska Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Jej Wysokość Zosia Seria: Czytasz ty, czytam ja literatura dziecięca
24 str. 24 min.
2014-08-04
2014-08-04
24 min.

więcej Więcej

Dzieci lubią czytać historyjki o postaciach, które już znają np. z telewizji. Dlatego książeczki z Bajkowej Biblioteki bardzo spodobały się córce. Dodatkowa gwiazdka za ładne wydanie i kolorowe ilustracje. Kolejna gwiazdka za treści bez przemocy (których, o zgrozo, ostatnio nie brakuje w książkach dla dzieci), propagujące przyjaźń i dobroć.
I wreszcie dowiedziałam się, jak...

• Pożyczone
  • Książeczki córeczki