Auta

Okładka książki Auta
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Moja bajeczka [Egmont Polska Sp. z o.o.] literatura dziecięca
16 str. 16 min.
2011-03-28
2011-03-28
16 min.
Małgorzata Fabianowska
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Treść na podstawie filmu o autach i Zygzaku McQueenie, który z samolubnego i myślącego tylko o zwycięstwach w wyścigach auta, staje się przyjacielski, i który odnajduje swoje miejsce. Książka zbudowana tak, by czytać razem z dzieckiem. Jedna strona dla rodzica z mniejszymi, druga dla dziecka, bo z większą czcionką i krótszym tekstem.

• Martyna i Juliusz
  • Dzieciństwo