Bambi

Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Moja bajeczka [Egmont Polska Sp. z o.o.] literatura dziecięca
2011-03-28
2011-03-28
Małgorzata Fabianowska
Moja bajeczka [Egmont Polska Sp. z o.o.]
Walt Disney

Książeczka idealna na 1. spotkanie z Bambim. Krotko, bez podkreślania tragedii, na temat.

Klasyk dziecięcy. Cóż tu dużo pisać. Wspaniała opowieść, którą mamy w kilku wydaniach nawet 😁

Książeczka, która nawet u dorosłych może wywołać pieczenie pod powiekami. Bambi. Mały jelonek i jego przyjaciele. Widział jak umiera jego Mama. Koniecznie, bez względu na wiek!!

Bambi (Miniformat)

Bardzo fajna książeczka dla dzieci

Na półkach: , , , , , ,

Należy do niepozornych dziecięcych książeczek, a potrafi rzucić na kolana i wywołać chęć niepohamowanego płaczu.
Niedościgniona.

Syn zachwycony.
mnie ta bajka cały czas zachwyca :)

Walt Disney - Dzisiaj powstaje ich z dnia na dzień co raz więcej . Z miliony bajek które już powstały , wybieram tą JEDYNĄ - " Bambi " . Pierwszy raz jak obejrzałam miałam chyba 7 może 8 lat .Pokochałam Bambiego od razu , naprawdę :D Zawsze płakałam gdy jego mama , łania która ginie na jego oczach , łzy same " lecą " . POLECAM !!!!

Czytałam w innym wydaniu, ale fajne. :)

W dzieciństwie bardzo lubiłam czytac książeczki Disneya ;)
Podobały mi się i znam je na pamięc ;)
Polecam...!

Dyskusje