Śpiąca Królewna

Okładka książki Śpiąca Królewna
Walt Disney Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Moja bajeczka [Egmont Polska Sp. z o.o.] literatura dziecięca
16 str. 16 min.
2012-01-23
16 min.
Małgorzata Fabianowska

więcej Więcej

Kompletnie nie pamiętam, żebym w dzieciństwie oglądała "Śpiącą Królewnę" czy ją czytała. Więc uznałam- czemu nie? Przeczytam ją teraz! Parę tygodni temu obejrzałam Maleficent i powiem, że o wiele bardziej podoba mi się przedstawienie Czarownicy tej filmowej niż książkowej.

Na półkach: , , , , ,

Jeśli się jest ciocią, to trzeba się z tą książeczką zaprzyjaźnić...później pokochać miłością bezkrytyczną: a jeszcze później - czytać, czytać, czytać, i obserwować zachwyt na buzi kilkuletniej dziewczynki - ten sam, niezmienny i niezwykle ujmujący :).
Moja ocena:
10/10

Wolę wersję oryginalną, ale dziewczynki nie :(

• Dzieciństwo
  • Bajki