Naprędce napisana historia

Ryszard Cichy zbrodnia kara
kryminał, sensacja, thriller
Ryszard Cichy zbrodnia kara

Na półkach: , , , , ,

Autorem niniejszej książki jest Ryszard Cichy, który jak sam o sobie pisze był uczestnikiem wydarzeń zbliżonych do tych opisywanych w powieści, pracował bowiem jako funkcjonariusz warszawskiej policji. Mimo, iż jego powieść jest fikcją literacką to sporo inspiracji autor czerpał ze swoich ówczesnych przeżyć, doświadczeń i spotkań z ludźmi bardzo różnego pokroju.

Głównym...

• Oddane
  • @FanPage
  • @Blog
  • 2016
  • Od Wydawnictw/Autorów - Recenzenckie

Dodaj cytat z książki Naprędce napisana historia