Zachcianek

Okładka książki Zachcianek
Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Słoneczna trylogia (tom 2) Seria: Książki pełne emocji literatura piękna
literatura piękna
Słoneczna trylogia (tom 2)
Książki pełne emocji
Wydawnictwo Literackie
2015-11-17
2015-11-17

więcej Więcej

Druga część to dalsze, trochę pogmatwane losy Patrycji, lekarza weterynarii i jej wymarzonej miłości.
Sporo śmiesznych dialogów
no i wszechobecna magia.

To jest dopiero genialny zabieg!
W części drugiej pisać książkę i robić teledysk o części pierwszej. Dodać kilka scen, ot nowa książka gotowa 😂
Lubię te powieść za śmieszne opisy przygód w zoo. I za autorkę z upodobaniem do szalonych koni.
Czyta się szybko, lekko i w mojej opinii, przyjemnie.

Dalszy ciąg losów bohaterki "Poczekajki".Dobrze się czyta,interesująca i zabawna powieść.

Druga cześć to ciągle przerabianie pierwszej części ale z nowymi wątkami i po głębszym poznaniu bohaterów. Wyjdą na jaw mroczne strony i historie których się nie spodziewamy- a które wiele wyjaśniają. Patrycja przejdzie ciężkie chwile ale wszystko dla tego jedynego .. szczęśliwego zakończenia.

Po kilku latach przerwy sięgnęłam po kontynuację "Poczekajki" Katarzyny Michalak i przyznaję, że przeżyłam spore rozczarowanie. Tym bardziej, że lektura pierwszej części cyklu pozostawiła w mojej pamięci pozytywne wrażenia. Muszę tutaj dodać, że czytałam sporo książek autorki, nawet całe serie powieściowe, ale żadna z dotychczas poznanych nie wzbudziła we mnie tak...

Przeczytałam, a dokładniej:sięgnęłam czytelniczego dna.

Kontynuacja"Poczekajki" bardzo mi się spodobała.
Dalsze losy doktor Patrycji, przed którą kolejne wyzwanie. Bohaterka stoi na rozdrożu i będzie musiała ostatecznie zadecydować z kim tak naprawdę chcę być: z Gabrielem czy Łukaszem. Książka lekka w sam raz na relaks i zimowe wieczory.

jak poprzednio potrzebowałam chwili, aby wkręcić się w "magiczny" klimat, ale było warto, czytało się wyśmienicie, wskakuję do części 3

Dalsze losy Patrycji, pani weterynarz, która marzyła o księciu na białym koniu. Książę się pojawił, ale okazał się nie jest tym właściwym. Patrycja postanawia napisać książkę o swoim życiu, a potem nakręcić film na jej podstawie. Jednak zamiast filmu powstaje teledysk (z powodu braku pieniędzy). Ja wiem, że to wszystko fikcja, ale autorka "Zachcianka" mogłaby potraktować...

OMG! Co za gniot! Skąd ta wysoka nota? I skąd miano bestselleru? Pani Michalak ma prawdopodobnie najliczniejszą rodzinę i grono przyjaciół, którym wciska swoje grafomanskie wypociny. Ani jednego miłego bohatera, bezsensowna fabuła, a co najbardziej denerwuje okropny język z własnymi neologizmami typu: spersenowala. Koszmarek literacki

2 230
  • Katarzyna Michalak