Moje życie, moje wojny

Okładka książki Moje życie, moje wojny
Albert Sługocki Wydawnictwo: Grupa Medium biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
The Autumn Man
Grupa Medium
2016-01-01
2016-01-01
Małgorzata A. Freiburger
Legia Cudzoziemska Zielone Berety CIA Witnam Laos Kambodża

Niby wszystko jest, wojenne dzieciństwo, ucieczka z PRLu szybkie szkolenie w Legii, ewakuacja do USA, wojna koreańska, wietnamska, policja i Amazonia a jednak brak. Brak w gruncie rzeczy historii. Historii życia autora, dla przykładu wspomnienia z Korei dla mnie byłyby omega ciekawe ale w zasadzie ich brak. Jest błoto, mróz i bezsens ale nie ma akcji (za dwoma może wyjątkami), nie ma realnych historii i akcji autora a jedynie gazetowe oceny. Zawiodłem się

Dodaj cytat z książki Moje życie, moje wojny