Dzieje kultury politycznej w Polsce

Okładka książki Dzieje kultury politycznej w Polsce
Andrzej AjnenkielHelena Brodowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN powieść historyczna
powieść historyczna
Wydawnictwo Naukowe PWN
1976-12-01
1976-12-01

Okładka książki Historia Niemiec Władysław Czapliński, Adam Galos, Wacław Korta
Ocena 6,6
Historia Niemiec Władysław Czaplińsk...
Okładka książki Atlas historyczny Polski Władysław Czapliński, Irena Gieysztorowa, Józef Humnicki, Rudolf Jamka, Julian Janczak (historyk 1932-1995), Bogusław Kaczmarski, Michał Komaszyński, Józef Mitkowski, Władysław Pałucki, Henryk Rutkowski, Zbigniew Rzepa, Halina Szulc, Tadeusz Ładogórski, Anna Żaboklicka
Ocena 6,0
Atlas historyc... Władysław Czaplińsk...