Prawdziwy cud

Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Cykl: Prawdziwy cud (tom 1) Seria: Wszystkie kolory miłości literatura obyczajowa, romans
True Believer
literatura obyczajowa, romans
Elżbieta Zychowicz
Wszystkie kolory miłości
nicholas sparks romans miłość

Przed 360 stron autor pisze o wszystkim i o niczym. Wątek miłosny przeplata się z cmentarnym, jakby nie wiadomo było, co jest tematem głównym. Akcja - przewidywalna- rozgrywa się na 20 ostatnich stronach.
Do tego wszystkiego mamy jeszcze milczących bohaterów.

Przeczytana ale niestety już zapomniana. Niestety nie porwał mnie owy cud, historia dość plytko zbudowana, nie ma tej magii którą poczułam przy wcześniejszych książkach. Ot historia do poczytania w autobusie, lecz przystanku przez nią nie przegapiłam.

Chciałabym, chociaż na chwilę, znaleźć się w opisywanym przez Nicholasa Sparksa domku przy latarni morskiej...

Niesamowicie irytująca główna bohaterka. Poza tym, w tej książce mało się dzieje.

Bardzo przyjemna historia, czyta się jednym tchem.
Gorąco polecam

Książkę zaczęłam czytać wczoraj po południu, a skończyłam dokładnie 24 h później. Choć czytałam lepsze książki Sparksa, ta również spełnia oczekiwania - ładnie napisana, romantyczna historia, przyjemny język literacki, nienużące opisy i dialogi. Być może nieco przewidywalna.... Niemniej polecam dla czytelniczek, które chcą na kilka ładnych godzin oderwać się od...

Wciągająca. Czyta się jednym tchem.

Trochę naciągane. Ale polecam

Jeremy Marsh jest znanym dziennikarzem śledczym, zajmującym się zjawiskami paranormalnymi. Pewnego dnia dostaje list od mieszkanki małego miasteczka na południu z prośbą, aby przyjechał zbadać tajemnicze światła, które pojawiają się na tamtejszym cmentarzu. Bohater wyrusza do Boone Creek z nadzieją, że rozwiąże zagadkę cmentarza, lecz nie spodziewa się, że spotka go tam...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak to u Sparksa bywa bardzo przyjemna historia

4 644
    2 946