Twoje najskrytsze marzenie czyli Jak władać własną mocą twórczą

Okładka książki Twoje najskrytsze marzenie czyli Jak władać własną mocą twórczą
Jim Leonard Wydawnictwo: Medium popularnonaukowa
popularnonaukowa
Medium
1995-01-01
1995-01-01
Piotr Głowacki

Pozornie może wydawać się "kolejnym poradnikiem", ale skrupulatne przeczytanie i wdrożenie niektórych proponowanych ćwiczeń w życie, może zaskakująco poprawić twórcze zdolności. Nie mogę się nacieszyć prostotą i skutecznością metody "zapisu odkryć", tym bardziej, że od dawna stosuję pisanie "strumieniem świadomości". Potwierdza się teoria, że największe źródło kreatywności kryje się w nas samych. Potrzeba tylko odpowiedniego klucza, żeby się do niego dostać. Polecam wszystkim szukającym sposobu na dostęp do źródła inspiracji i chcącym lepiej poznać swój potencjał.

Dodaj cytat z książki Twoje najskrytsze marzenie czyli Jak władać własną mocą twórczą

Ciekawostki historyczne