Fortune like the Moon

Okładka książki Fortune like the Moon
Alys Clare Wydawnictwo: St. Martin's Paperbacks Cykl: Hawkenlye Mysteries (tom 1) powieść historyczna
powieść historyczna
Hawkenlye Mysteries (tom 1)
St. Martin's Paperbacks
2013-01-01
Data 1. wydania:
2013-01-01
angielski
historyczna; kryminał; średniowiecze

Ciekawa, dobrze i ładnym językiem napisana, wierna historycznie. Szału może nie ma, ale do poczytania całkiem przyjemna. Tom drugi lepszy.

Dodaj cytat z książki Fortune like the Moon