rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Kwiecień 2020)
Pytania na priv. Większość książek po 10-15zł http://lubimyczytac.pl/dyskusja/18/7737/instrukcja-jak-pisac-do-innych-o-ch...  O chłopcu, który poszedł za tatą do Auschwitz  Szare śniegi Syberii  Króliki z Ravensbrück  Krawcowa z Dachau  Zatoka Latarni
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant
Czytamy w weekend
Zabrałam się za "Igrając z ogniem" - już po pierwszym rozdziale wiedziałam, że mi się spodoba. Lubię styl pisania Gerritsen. Za mną 6 rozdziałów a już tyle się wydarzyło :) Ale... nie oceniajmy z góry ;)
Czytamy w weekend
Zapewne niedługo wjedzie nowy temat, gdzie będziemy mogli wypisywać co czytamy w ten weekend. Ten wątek jest sprzed dwóch tygodni :)
Czytamy w weekend
 Kowale i alchemicy Kowale i alchemicy Następna książka to będzie  Antychryst Antychryst albo  Poza dobrem i złem Poza dobrem i złem
Czytamy w weekend
Zdecydowanie popieram. Pozostało mi około 60 stron do końca drugiej części i jestem na prawdę bardzo ciekawa zakończenia :)
Pokazuje 6 z 10
Zobacz kolejne