Podróże przez Azję i Europę

Annemarie Schwarzenbach Wydawnictwo: Wydawnictwo Zeszytów Literackich literatura podróżnicza
Barbara Andrunik
Wydawnictwo Zeszytów Literackich
podróże Niemcy Estonia Litwa Gdańsk Orient
literatura podróżnicza
Barbara Andrunik
podróże Niemcy Estonia Litwa Gdańsk Orient

Okładka książki Zeszyty Literackie nr 131 Redakcja kwartaln. Zeszyty Literackie, Annemarie Schwarzenbach
7,0
Zeszyty Litera... Redakcja kwartaln. ...

Jedna z najciekawszych pozycji w serii podróżniczej Zeszytów literackich. Postać Schwarzenbach jest naprawdę frapująca. Subtelna, wielowątkowa relacja pokazująca świat odległy zarówno czasowo, jak i mentalnie. Dla czytelników szukających autorów LGBT obowiązkowa pozycja.

• 2018
  • Do zdobycia