101 ciekawostek. Pociągi

Okładka książki 101 ciekawostek. Pociągi
Maria J. Gomez Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: 101 ciekawostek interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
48 str. 48 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
101 ciekawostek
Firma Księgarska Olesiejuk
2016-01-01
2016-01-01
48 min.

Dużo obrazków, faktycznie ciekawostek sporo. Dla dzieci bardzo przystępnie opisane. różne rodzaje pociągów, z różnych krajów, historia. Można oglądać i podziwiać pociągi. Nawet dorosłego wciagnie ta książeczka

Ładne ilustracje, ciekawostki, ale niestety opisana jest głównie amerykańska historia kolei, nawet nie europejska😒. Bardzo interesująco opisano przyszłość kolei transatlantyckiej i kolei magnetycznej. Jednak amerykanizm tej pozycji przytłacza.

Dodaj cytat z książki 101 ciekawostek. Pociągi