Filozofia w teologii

Okładka książki Filozofia w teologii
Mieczysław Albert Krąpiec OP Wydawnictwo: Instytut Edukacji Narodowej Fundacja Servire Veritati filozofia, etyka
filozofia, etyka
Instytut Edukacji Narodowej Fundacja Servire Veritati
1998-01-01
1998-01-01
Filozofia teologia

Okładka książki Wprowadzenie do filozofii Piotr Jaroszyński, Stanisław Kamiński, Mieczysław Albert Krąpiec OP, Andrzej Maryniarczyk, Zofia J. Zdybicka
Ocena 7,6
Wprowadzenie d... Piotr Jaroszyński,&...
Okładka książki Spór o prawdę T. Biesaga, Henryk Kiereś, Mieczysław Albert Krąpiec OP, Andrzej Maryniarczyk, Vittorio Possenti, Jan Sochoń, Zofia J. Zdybicka
Ocena 0,0
Spór o prawdę T. Biesaga, Henryk ...

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta. Z naukowego punktu widzenia - gniot. Wyłącznie dla fanatyków religijnych.

Dodaj cytat z książki Filozofia w teologii