Kurczak Karolek idzie do przedszkola

Okładka książki Kurczak Karolek idzie do przedszkola Nick Denchfield, Ant Parker
Okładka książki Kurczak Karolek idzie do przedszkola
Nick DenchfieldAnt Parker Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Seria: Ruchowe obrazki [Olesiejuk] literatura dziecięca
10 str. 10 min.
literatura dziecięca
Ruchowe obrazki [Olesiejuk]
Wydawnictwo Olesiejuk
2016-01-01
2016-01-01
10 min.

Okładka książki Kurczak Karolek Nick Denchfield, Ant Parker
Kurczak Karolek Nick Denchfield, An...
Okładka książki Skok na kryptę Tutenchamona Martin Brown, Terry Deary, Nick Denchfield
Skok na kryptę... Martin Brown, Terry...

Kurczaka Karolka nabyłam, by móc przygotować dziecko do ... żłobka. :) Czytaliśmy i śmialiśmy się, kiedy Kurczak "hopsasał" do przedszkola. W dodatku ulubioną maskotką syna, z którą codziennie chodził do żłobka, był kurczak, więc można powiedzieć książka idealna, jakby pod nas pisana. :)
Niestety, jeżeli liczymy, że będziemy po prostu czytać to, co jest w książce, to możemy się rozczarować. Tekstu tu jak na lekarstwo. Warto więc słowo pisane ubogacić o słowo "dopowiedziane" przez czytającego. Dzieciom na pewno spodobają się elementy ruchome - są to trzy plansze - plus rozkładanka na samym końcu. :)
Do Karolka dobierała się już Bobo, ale mając na uwadze jej niszczycielskie zapędy, musieliśmy schować Kurczaka.

• 2016

Dodaj cytat z książki Kurczak Karolek idzie do przedszkola