Pięćdziesiąt rozkoszy złodzieja

Okładka książki Pięćdziesiąt rozkoszy złodzieja
Bilhana Wydawnictwo: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe Seria: Bibliofilska Edycja Miniatur Wydawnictw Artystycznych i Filmowych poezja
poezja
Bibliofilska Edycja Miniatur Wydawnictw Artystycznych i Filmowych
Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe
1985-01-01
1985-01-01
Robert Stiller
Poezja staroindyjska erotyka Bilhana

Ujęły mnie legendy powstania tych tekstów. No i to, jak mężczyzna potrafi pisać o miłości.

Dodaj cytat z książki Pięćdziesiąt rozkoszy złodzieja