Mój pogański sen

poezja
nakład autora
2016-01-18
2016-01-18

Okładka książki Licho nie śpi Dagmara Adwentowska, Piotr Barej, Agnieszka Biskup, Piotr Ferens, Kamil Gołdowski, Norbert Góra, Krzysztof Haczyński, Radosław Jarosiński, Daniel Jaśko, Karolina Kaczkowska, Piotr Kulpa, Kazimierz Kyrcz jr, Krzysztof Maciejewski, Anna Musiałowicz, Wojciech Świętobor Mytnik, Marek Ścieszek, Maciej Szymczak, Michał J. Walczak, Mariusz Wojteczek, Flora Woźnica
Ocena 7,4
Licho nie śpi Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Słońcem pisane 2. Mała antologia poezji rodzimowierczej Aletheia, Goria, Kamia, Anna Klimasek, Klimor, Kruk, Lędzian, Wojciech Świętobor Mytnik, Piołun, Tomasz Połoński, Redar, Eryk Rudy, Krzysztof Sobolewski, Trygławic, Wilczyn Warszyc, Wiesław, Żelimir, Artur \\Arthurius\\ Urbański
Ocena 8,5
Słońcem pisane... Aletheia, Goria, Ka...