Tupcio Chrupcio. Nie umiem przegrywać

Eliza Piotrowska Wydawnictwo: Wilga Cykl: Tupcio Chrupcio (tom 19) opowieści dla młodszych dzieci
Wilga
Tupcio Chrupcio (tom 19)
opowieści dla młodszych dzieci
2016-05-18

Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką i bardzo lubi grać w chińczyka. Pewnego dnia gra z kolegami w chińczyka, Tupcio bardzo się cieszy bo grał doskonale i skuł pionek Bibiego i cieszył się ikszyczał na całe gardło że on musi wygrać. Bibi posmutniał bo musiał wracać na start, a był już blisko mety. Tupcio mówił że się tym nie przejął. Lecz nie przewidział że Bibi go skuje....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tupcio Chrupcio jest już dużą myszką i bardzo lubi się bawić z kolegami,ale... czasami psuje zabawę i się obraża. czy Tupcio zrozumie,że nie musi być najlepszy we wszystkim i zawsze wygrywać?

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka dla dzieci (koniecznie wydanie z ilustracjami Marco Campanella!!!)
Właściwie to specjalnie dla tej serii powinnam założyć sobie półkę "przeczytane 5728754845 razy", bo mój synek (roczny) chce, żeby mu czytać w kółko "Tupcie Chrupcie". Polecam :)

• Dla dzieci
  • 2020