Bezwstydna

Lora Leigh Wydawnictwo: MSPUB Cykl: Bound Hearts (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Shameless
Magdalena Stefanowska
MSPUB
Shameless
Bound Hearts (tom 7)
literatura obyczajowa, romans
Magdalena Stefanowska

Jedna z lepszych części tej serii.
Duży plus za pomysł, ona młoda próbuje poderwać starszego playboya a on się próbuje jej oprzeć! ;)
Fajny erotyk!

Hm.... serio 10-letnia dziewczynka jest w stanie w tym wieku wiedzieć, że nie istnieje dla niej żaden inny mężczyzna... cmon!!!
No ale tak poza tym jednym absurdem, całkiem fajnie czytało się tym razem o tym jak to kobieta nieustępliwie dąży do zdobycia faceta.
Klasycznie jak w całej serii, mamy ostry seks z wykorzystaniem zabawek, bzykania się całą noc, orgazmów...

• Erotyk
  • Ebook