Security CCNA 210-260. Zostań administratorem sieci komputerowych Cisco

Okładka książki Security CCNA 210-260. Zostań administratorem sieci komputerowych Cisco
Adam Józefiok Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion
2016-05-27
2016-05-27
CCNA Cisco administrator systemy administrowanie

Kolejna przeczytana i przerobiona książka Józefioka, który prawie przy każdym rozdziale wałkuje temat nie zostawiania domyślnych ustawień. Jest parę ataków, GNS3 i trochę nowsze siskacze.

Dodaj cytat z książki Security CCNA 210-260. Zostań administratorem sieci komputerowych Cisco