Doradca smaku 3

Andrzej Polan Wydawnictwo: Muza kulinaria, przepisy kulinarne
Muza
kulinaria, przepisy kulinarne
2016-04-27

Doradca Smaku to projekt który już mocno wpasował się w naszą scenę kulinarną. Charyzmatyczny kucharz, cykliczny program telewizyjny i towarzyszące temu wydawnictwa książkowe. Teraz ten znany i lubiany projekt doczekał się zmiany twarzy, Michel Moran został zastąpiony przez Andrzeja Polana. Najlepszym potwierdzeniem tej zmiany jest trzecie wydawnictwo książkowe z serii...

• Chcę w prezencie
więcej mniej