Od metafory do urojenia. Próba patografii Tadeusza Peipera

Jarosław Fazan Wydawnictwo: językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
2011-01-01
2011-01-01
Tadeusz Peiper awangarda krakowska poezja polska
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Słownik pisarzy polskich Elwira Buszewicz, Jarosław Fazan, Maciej Urbanowski, Iwona Węgrzyn, Jarosław Włodarczyk, Elżbieta Zarych
Ocena 6,7
Słownik pisarz... Elwira Buszewicz, J...